Wyniki Zawodów Spinningowych Mistrzostw Koła AMUR w Kielcach.

Aktualności | 2019-05-09 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

Pogoda zmieniła się nagle i rybki też nie były łaskawe.

W dniu 5 05 2019 roku Zarząd Koła PZW nr 2 "AMUR" w Kielcach zorganizował na zbiorniku w Morawicy kolejne już zawody o mistrzostwo naszego Koła. Zawody odbyły się zgodnie z ustalonym regulaminem tych zawodów.Sędziom głównym był kolega Sławomir. W ustalonym czasie wszyscy uczestnicy zgłosili się na umówionym miejscu zawodów. Po podliczeniu i sprawdzeniu zapisanych wyników ogłoszono wyniki dzisiejszych zawodów. I tak mistrzem Spinningowym Koła na rok 2019 - ty został kolega Piotr Zamojski . Pozostałych mistrzów nie wyłoniono ponieważ wszystkie złowione ryby nie miały wymaganych wymiarów .Zwycięzca otrzymał pamiątkowy Dyplom i Puchar ufundowany przez zarząd naszego Koła. Dziękuję uczestnikom , zwycięzcy i organizatorom za obecność i sprawne przeprowadzenie zawodów prezes Krzysztof.