Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Wyniki zawodów 45-lecia Koła Wilków !

Aktualności | 2017-06-27 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

Wilków przywitał nas śliczną pogodą !

W dniu 18 06 2017 roku zarząd Koła PZW nr 2 AMUR w Kielcach zorganizował uroczyste zawody z okazji jubileuszu 45 lat istnienia Koła na zbiorniku w Wilkowie. W zawodach wędkarskich udział wzięło 29 uczestników oraz po dwóch zawodników z trzech zaproszonych Kół PZW naszego Okręgu : Koło PZW nr 13 SHL, Koło PZW nr 1 Brzana i Koło PZW z Bodzentyna. Nie stawili się za zbiórce zaproszeni koledzy z Kół PZW Bartek i KKSM.  Całe zawody wędkarskie odbyły się zgodnie z wcześniej podanym regulaminem i w zaproszeniach i na naszej stronie internetowej Koła. Regulamin był też wywieszony dla wszystkich uczestników na kapitanacie zawodów. Pogoda nam dopisała i rybki też. Tylko trzem uczestnikom nie udało się złowić ryb , ale każdy uczestnik tym razem został nagrodzony przez organizatora zawodów. Zabezpieczyliśmy uczestników zawodów w napoje chłodzące, a po zawodach w gorący objadek .W sumie razem z uczestnikami zawodów i zaproszonymi osobami  do przygotowanych stołów zasiadło około 70-ciu zaproszonych osób. Nad całościom czuwała nasza superowa ekipa techniczna pod dowództwem kolegi Darka. W ustalonym czasie komisja sędziowska zakończyła zawody i przystąpiła do ważenia złowionych ryb i obliczania wyników zawodów. I tak po ogłoszeniu wyników zawodów przedstawiają się one następująco  :

 

1. miejsce kol. Graba Kamil  - 2100 pkt -  Koło AMUR Kielce.

2. miejsce kol. Mikołajczyk Artur - 2055 pkt - Koło AMUR Kielce.

3. miejsce kol. Suliga Lech - 1390 pkt - Koło nr 13 SHL  Kielce.

 

Nagrodzoną  Największą Rybę złowił kol. Graba Kamil - Koło AMUR Kielce leszcz- 560 pkt.

 

Wszystkie wyniki są opublikowane na naszej stronie internetowej

Dział -  Wyniki Zawodów.

 

Pierwsza dziesiątka zwycięzców została nagrodzona dyplomami , pucharami i nagrodami rzeczowymi, nagrodzeni zostali też najmłodszy uczestnik i najstarszy uczestnik tych zawodów, a ponadto każdy z uczestników i zaproszonych gości otrzymali od organizatorów zawodów pamiątkowe paczki z upominkami . Miłych słów nie brakowało pod naszym adresem , a na ręce prezesa Koła kol. Krzysztofa powędrowały pamiątkowe Puchary i miłe słowa dla Wszystkich uczestników i członków naszego Koła za co bardzo dziękujemy. Na koniec chciałem bardzo podziękować kolegom którzy przgotowali teren zawodów , obsługę gastronomiczną i przygotowali całość kapitanatu zawodów. Chyba wszyscy byli zadowoleni dopisali i kibice i rodziny uczestników za co im też bardzo dziękujemy.  Słów dziękuję nigdy nie za wiele i tak :

Dziękuję kolegom z zarządu Koła, i naszym członkom za uczestnictwo w zawodach.

Dziękuję osobą zaproszonym za obecność i uczestnictwo w zawodach.

Dziękuję zaproszonym prezesom z Kół PZW za obecność.

Dziękuję Sklepom Wędkarskim i Firmom za pomoc i wsparcie przy organizacji naszych zawodów: Sklepy Wędkarskie ESOX, FUX, FART, CUKIERNIA ANGELINA z Kielc za pyszne ciasta, Firmie Cateringowej Jadłodajnia Romana za pyszny obiad.

Dziękuję kolegom, którzy sędziowali te zawody: Sławomirowi Molendzie, Ryszardowi Terelakowi i Zbigniewowi Hejznerowi.

Dziękuję kolegom z ekipy technicznej: Norbertowi Kopaczowi, Darkowi Miądzlowi, Piotrowi Chrobotowi, Piotrowi Zamojskiemu i wszystkim tym kolegom, którzy przyczynili się swoim wsparciem w przygotowanie całego terenu pod zawody wędkarskie i kapitanatu zawodów.

Dziekuję koledze Mirkowi Krzysztofikowi za upamiętnienie całości zawodów na filmie który nasz kolega nakrecił dla wszystkich uczestników tych zawodow wędkarskich.

 

Z pozdrowieniem wędkarskim prezes Krzysztof.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Latosiński Kris. Data dodania: 3 lata temu Oceń: 62 + / -

    dora

    Zapraszam na stronę www.amur.kielce.pl tam są wszystkie zdjęcia z naszych zawodów ,warto kliknąć w Koło AMUR.

  • Latosiński Kris. Data dodania: 3 lata temu Oceń: 62 + / -

    dora

    Warto było doczekać tego dnia i za ten dzień bardzo Wszystkim dziękuję i pozdrawiam .

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy podawane informacje z życia naszego Koła są wystarczające dla naszych członków i sympatyków ?
tak
nie
Głosuj wyniki

Ilość odwiedzin