Wyniki zawodów DRAPIEŻNIK 2015.

Aktualności | 2015-10-21 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

Zbiornik Wióry przywitał nas silnym i zimnym wiatrem !

I miejsce

W dniu 11 10 2015 roku Zarząd Koła PZW nr 2 AMUR w Kielcach zorganizował ostatnie już w tym roku zawody wędkarskie dla swoich członków Drapieżnik 2015 na zbiorniku Wióry w miejscowości Szeligi . Udział w zawodach potwierdziło 21 uczestników. Zawody rozegrano zgodnie z regulaminem tych zawodów który jest umieszczony na naszej stronie w dziale ZAWODY. Jak zwykle Zarząd Koła zapewnił transport , nagrody i gorący poczęstunek dla wszystkich uczestników. W określonym czasie wszyscy uczestnicy zgłosili się do komisji sędziowskiej pod przewodnictwem kol. Janusza Samczyńskiego . Pogoda tym razem nie dopisała i rybki też nie chciały naszym kolegom brać . Do konkursu zgłosiło ryby czterech uczestników. I tak :
1 miejsce zdobył kol. Norbert Kopacz wynikiem - 260 pkt.
2 miejsce kol. Mirosław Krzysztofik - 195 pkt.
3 miejsce kol. Mateusz Suliga - 185 pkt.
Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe Dyplomy i Puchary.
Dziękuję uczestnikom i kolegom którzy organizowali te ostatnie zawody wędkarskie dla naszych członków . Prezes Koła AMUR Krzysztof Latosiński.