Wyniki zawodów Wędkarskich Koła AMUR.

Aktualności | 2015-10-02 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

Wyniki zawodów Zakończenia Sezonu 2015 roku
„Moja Największa Ryba” Zawichost nad Wisłą i wyniki Finału GP Chańczy „Drgająca Szczytówka” zb.Chańcza.

W dniu 27 09 2015 roku Zarząd Koła AMUR w Kielcach zorganizował, jak co roku zawody wędkarskie dla swoich członków. Zawody rozegrano w m/Zawichost na rzece Wiśle zgodnie z ustalonym regulaminem. O godzinie szóstej prezes i sędzia Krzysztof Latosiński przywitał zebranych kolegów i życzył wszystkim udanych połowów. Wszyscy uczestnicy punktualnie do godziny 14, 30 zgłosili się do komisji sędziowskiej celem zważenia złowionej swojej największej rybki. Ponieważ, jak co roku Zarząd Koła łączy Finał GP Chańczy i Zakończenie Sezonu i tym razem też tak postanowiono. Zarząd Koła dla zwycięzców obu konkursów ufundował pamiątkowe Puchary, Dyplomy i nagrody rzeczowe. W oczekiwaniu na ogłoszenie oficjalnych wyników uczestnicy zawodów częstowani byli gorącym poczęstunkiem z naszego Grilla. Pogoda jak zwykle nam dopisała ciepłe promyki słonka sprzyjały w oczekiwaniu na ogłoszenie wyników. I tak w zawodach o Największą Rybę 2015 roku zwyciężył:

Kol. Eugeniusz Skrzypek – 4005 pkt.

Kol. Zbigniew Hejzner – 2255 pkt.

Kol. Robert Gawior - 790 pkt.

Kolejna uroczystość to podsumowanie całego cyklu zawodów wędkarskich GP Chańczy i oficjalne ogłoszenie wyników pierwszej szóstki i największej ryby złowionej w całym cyklu GP. Kolejność przedstawia się następująco:

1 kol. Robert Gawior – 53 pkt. suma pkt. po 6 rundach.

2 kol. Artur Mikołajczyk – 47 pkt.

3 kol. Zbigniew Hejzner – 44 pkt.

4 kol. Janusz Świat – 41 pkt.

5 kol. Dariusz Miądzel – 36 pkt.

6 kol. Michał Sońta – 29 pkt.

Największą Rybę w całym cyklu złowił kol. Janusz Świat Leszcza 710 pkt.

Dziękuję wszystkim uczestnikom i kolegom, którzy organizowali w/w zawody wędkarskie jak i kolegom, którzy sędziowali te zawody.  Prezes Krzysztof Latosiński.