Zakończenie Sezonu 2015 roku "MOJA NAJWIĘKSZA RYBA"

Aktualności | 2015-09-22 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

Tym razem jedziemy nad Wisłę do m/ Zawichost .

Trasa autobusu AMURA po m Kielce

ZARZĄD KOŁA PZW Nr 2 " AMUR "
w KIELCACH
Informuje, że:
TOWARZYSKIE ZAWODY "ZAKOŃCZENIE SEZONU 2015"
"MOJA NAJWIĘKSZA RYBA"

odbędą się w dniu 27.09.2015 r. w miejscowości Zawichost na rzece Wiśle.

Organizatorzy zapewniają transport, ubezpieczenie, nagrody
i dyplomy dla zwycięzców oraz ciepły poczęstunek z grilla. Szczegółowe informacje i zapisy w siedzibie koła w Kielcach,
ul. Słoneczna 4, tel. (041) 345-22-62, kom. 696 054 786 we WTORKI I CZWARTKI w godz. 1600 - 1800 do dnia 24.09.2015r. Można się też zapisać drogą elektroniczną na naszą pocztę kielceamur@gmail.com.

Informujemy uczestników zawodów ,że  każdy uczestnik musi posiadać zezwolenie na ten Okręg PZW w który wpisujemy złowione ryby.

(zawodnicy którzy nie zapiszą się do w/w dnia nie mogą brać udziału w zawodach ze względu na brak ubezpieczenia)

Autokar odjeżdża z Oś. Ślichowice - pętla autobusowa o godz. 330 - Oś. Pod Dalnią , Hala Sportowa, ul. Żelazna, Al. IX-wieków Kielc, ul. Warszawska, ul. Sikorskiego, al. Solidarności, ul. Tarnowska, ul. Sandomierska - dalej zgodnie z trasą docelową.

W przypadku dojazdu na zawody własnym środkiem transportu, samochód na czas trwania imprezy pozostaje przy autokarze!

Czas trwania zawodów wg. regulaminu "ZAWODY TOWARZYSKIE ROZPOCZĘCIE I ZAKOŃCZENIE SEZONU" zamieszczonego w dziale Zawody.

Uczestnicy niepełnoletni mogą brać udział w zawodach tylko pod opieką osoby dorosłej.

Zawodnicy uczestniczący w zawodach oraz osoby towarzyszące wyrażają zgodę na wykorzystanie ich wizerunku w materiałach Koła PZW nr 2 "AMUR".

Zapraszamy chętnych kolegów i koleżanki członków naszego Koła AMUR w Kielcach.

Jednoczesnie informujemy kolegów ,że uroczyste zakończenie GP Chańczy i ogłoszenie wyników oraz  wręczenie nagród dla pierwszej szóstki uczestników Trzech Tur GP i Największej Ryby złowionej w całym cyklu GP odbędzie się podczas Zakończenia Sezonu dnia 27 09 2015 roku w m/ Zawichost nad Wisłą .