WITAMY WAKACJE 2015 ROKU.

Aktualności | 2015-06-03 | Publikujący: Kolo PZW Nr 2 AMUR Kielce

ZAPRASZAMY NA ZALEW KIELECKI !

ZARZĄD KOŁA PZW NR 2 "AMUR" ZAPRASZA DZIECI I WNUKI
          CZŁONKÓW KOŁA AMUR W KIELCACH NA ZAWODY WĘDKARSKIE

które odbędą się na Zalewie Kieleckim w dniu 28.06.2015 roku.

Zapisy z podaniem numeru legitymacji członkowskiej naszego Koła i informacje w siedzibie Koła ul. Słoneczna 4/2 we wtorki i czwartki w godz. 1600-1800 tel. 41 345 22 62 i kom. 696 054 786. Można też zapisać się droga mailową na naszą pocztę pzw_amur_kielce@o2.pl do dnia 25.06.2015 roku.

Zbiórka uczestników zawodów o godz. 800 przy Kapitanacie zawodów po środku zalewu od strony działek. Zawody odbędą się w jednej 2.5 godzinnej turze, w godzinach od 900 do 1130. Metoda spławikowa z użyciem własnego sprzętu, zanęt, przynęt. Kolejność zapisu jest numerem startowym zawodnika.

Ustala się dwie grupy wiekowe startujących: od 6 do lat 10 (rok ur. 2005 - 2009) grupa młodsza i od 11 - do 14 lat (rok ur. 2001 - 2004) grupa starsza. Zawody rozgrywane będą na żywej rybie. Sędzia na miejscu będzie mierzył długość złowionych ryb i zapisywał w karcie uczestnika. Sześć pierwszych miejsc (w każdej grupie wiekowej) będzie premiowane nagrodą rzeczową i dyplomem. Ponadto dla wszystkich uczestników przewidziane są paczki ze słodyczami. Ogłoszenie wyników zawodów o godz. 1230 a następnie uroczyste wręczenie nagród dla uczestników zawodów.

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z Regulaminem Zawodów dla Dzieci „Młodzieżowe Powitanie Wakacji” zamieszczonym na stronie Internetowej www.amur.kielce.pl/zawody.html.

Zapraszamy do udziału w zawodach i życzymy sukcesów wędkarskich i sportowych.
Zarząd Koła PZW nr 2 AMUR w Kielcach.